אודות

סימונה גולדנברג

שמי סימונה גולדנברג, צורפת, מעצבת תכשיטים והבעלים של סטודיו anOmis.

למדתי עיצוב תכשיטים בשנקר, בית הספר הגבוה לעיצוב וסיימתי את התואר בהצטיינות. אחרי כשבע שנים בתעשייה מצאתי את עצמי נמשכת יותר ויותר לחוויה האישית והאינטימית של עיצוב תכשיטים המהווים מזכרות לחוויות ולאירועים משמעותיים בחייהם של לקוחותיי, וטבעות נישואין בעיקר. אני מתרגשת מהמחשבה שאחרי שהאירוע נגמר, הבגדים קופלו ואלבום התמונות הונח בארון, עדיין נשאר משהו שילווה אתכם כל יום, יזכיר לכם את היום המיוחד שלכם, ולי יש חלק בזה.

יש גם משהו מיוחד בעבודה עם מתכת. המתכת היא חומר מוליך – אנרגיה של חום, של חשמל, ואני מאמינה שהיא אוצרת בתוכה אנרגיות נוספות שאי אפשר להעביר במילים. את האהבה שיש בין בני זוג, את תשומת הלב ומגע היד שהשקיעה וצרפה את התכשיט, מתוך מחשבה על הלקוח. בסטודיו אני עובדת בעיקר בטכניקות של עבודת יד – גילוף בשעווה וצורפות קלאסית, לעיתים בשילוב עם טכנולוגיות חדשניות של עיצוב והדפסה בתלת מימד. במקרים אלו אני תמיד מוסיפה מגע אישי בשלבים הסופיים של הכנת התכשיט – משהו שלא ניתן להשיג על ידי מכונה. שילוב זה של ישן עם חדש מנצל את החידושים הטכנולוגיים של התקופה ומשאיר מקום של כבוד לתהליך הקלאסי של יצירת תכשיט ולטביעת יד אישית. איחוד של מסורת והתחלה חדשה.

בסטודיו הביתי נשב פנים מול פנים ונעצב טבעות או כל תכשיט שתרצו, מתוך היכרות אתכם ועם הטעם שלכם. אפשר גם, כמובן, לבחור עיצוב קיים מתוך הטבעות בקולקציה.

swiss best fake rolex watches for sale. high quality tag heuer high copy deals with lots of prospects. a discount designer https://www.iwcwatch.to/ wholesale and retail online store! orologi replica are very perfect in our online store. attractive best vapes review a lot more beautiful. give you the biggest scale of https://www.tomtop.is/ replica bags. best quality valentinoreplica fast shipping. the best https://www.balmainreplica.ru/ in the world is very different from the extraordinary beauty of surprise.